Daire Detayları

Yarı modern mimarinin dokunuşları ile inşa edilmiş olan, Defne Residence Selimiye, her biri 50 m2 lik 4 adet 1+1 stüdyo daireden oluşmakta. Geniş ve ferah bir yatak odası haricinde şık bir banyo, oturma odası ve yemek ile mutfak alanından oluşmaktadır.

Tüm evlerde her türlü beyaz eşya (buzdolabı, ankastre ocak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi), mutfak malzemesi, 40 inch LCD ekran TV, ütü, saç kurutma makinesi ve kesintisiz yüksek hızlı Wi-Fi bağlantısı bulunuyor.

Defne Residence Selimiyede, evinizden uzakta, evinizin konforunu, doğa ve muhteşem deniz manzarası eşliğinde yaşayabileceğiniz ideal adres.Daireler Hakkında

Şık dekore edilmiş 50 m2 dairede, klima, tüm odalarda gizli aydınlatma bulunmakta olup, mutfakta bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kettle, buzdolabı, ankastre set üstü ocak ile tüm mutfak gereçleri bulunmaktadır.

Bu alanda, masif ceviz, yuvarlak bir yemek masası bulunmaktadır.

40 inch LCD ekran TV nin bulunduğu oturma alanında çok geniş bir L koltuk ile sehpa bulunmaktadır.

Özel olarak temin edilmiş el yapımı fayanslarla tasarlanmış olan yatak başının bulunduğu yatak odası geniş ve ferahtır. Tüm mobilyaların masif olduğu odada geniş bir gardrop bulunmaktadır.


Konaklama Hakkında Genel Bilgiler


Giriş saati 14.00 ten sonra, 24.00 ten öncedir. Otelden ayrılma günü en geç saat 12.00’dir.

Odalarımızda sigara içilmemekle beraber muhteşem Selimiye manzaralı balkonlarımızda içebilirsiniz.